Finanční zdraví zaměstnanců se Vám vyplatí
Dopřejte svým zaměstnancům jedinečný benefit. Díky zaměstnaneckému benefitu PAFI se mohou vzdělávat, dělat lepší finanční rozhodnutí, což povede k jejich spokojenosti. A spokojení zaměstnanci jsou loajální zaměstnanci.
 • Finanční gramotnost vede k lepšímu hospodaření s penězi.
 • Nejlepší řešení finančních problémů je jejich prevence.
 • Zájemce můžeme propojit s nezávislými finančními poradci.
Co Vám a Vašim zaměstnancům nabízíme?
800+ finančních poradců k dispozici
Propracovaný videokurz finanční gramotnosti
Vzdělávání ve financích kdykoliv a kdekoliv
Vzdělávací obsah, poradna i finanční kalkulačky – vše na jednom místě
Poradenství osobně, online i po telefonu
Videokurzy finanční gramotnosti
Finanční gramotnost je série vzdělávacích videí, ve kterých se od expertů z oboru financí dozvíte užitečné informace a tipy. Zjistíte například, proč jsou zdravé finance základ, jak dostat peníze od pojišťovny i to, jak výnosně a bezpečně uložit své peníze.
K dispozici 800+ poradců
Na finanční dotazy zaměstnanců odpoví písemně či telefonicky experti z oboru. Mohou se tak informovat o možnostech v případě, že mají exekuci, shánějí půjčku či uvažují o investování či spoření.
Jednoduchá aplikace
Zaměstnanci najdou všechny výhody pohodlně na jednom místě, a to na intuitivní webové stránce s rychlým přístupem k nejběžnějším dotazům z finančního prostředí, k poradnám nebo kalkulačkám, ale i k videokurzu finanční gramotnosti.
Díky firemnímu benefitu PAFI jsme mohli přinést našim zaměstnancům vynikající zdroj informací v podobě video kurzu finanční gramotnosti, který jim pomáhá lépe porozumět a řídit své finance. Oblíbenou části jsou také poradny.

Jsme rádi, že můžeme nabídnout tento výjimečný benefit našim zaměstnancům a věříme, že nám to pomůže posílit finanční zdraví naší firmy.
Jana Blahutová
HR manager
Varianty balíčků a ceník
Velikost firmy
Základní
Poskytněte zaměstnancům cenné informace o chytrém hospodaření s penězi. Navíc s možností konzultací a dalších bonusů.
od 169
/za 1 zaměstnance měs.
Chceme tento benefit
Zaměstnancům zajistíte:
 • Videokurz finanční gramotnosti
 • Přehled o světě financí
 • Konzultace s poradci
 • Finanční a právní poradnu
 • Finanční kalkulačky
 • Exekuční a insolvenční poradenství
Nejčastěji kladené otázky
Proč zařadit PAFI mezi zaměstnanecké benefity?
Výzkum Ministerstva financí ČR z roku 2020 ukázal, že nízkou finanční gramotnost má více než polovina české populace (52 %). Jedna třetina populace se chová finančně nezodpovědně. Až 700 000 lidí je dokonce v exekuci.

Nabídněte svým zaměstnancům benefit v podobě vzdělávání v oblasti financí a ušetřete tak starosti nejen jim, ale i sobě. Pro méně finančně zkušené poslouží videokurz se základy nastavení rozpočtu, přehledem příjmů a výdajů, doporučené procento pro ukládání úspor atd. Ti, co mají tyto základy v malíku, se mohou vzdělat v oblasti investování, nebo se poradit o konkrétních otázkách typu výběr pojištění či uzavření hypotéky.

Benefity, které souvisí s duševní pohodou a vzděláváním jsou navíc u zaměstnanců velmi populární. Vytvářejte motivující pracovní prostředí a věřte, že odměnou Vám budou stabilní a loajální pracovníci.
Co přinese benefit PAFI firmě?
Vzdělávání zaměstnanců v oblasti financí se firmám vyplatí. Pokud se pracovník potýká s finančními problémy, zasáhne to samozřejmě v první řadě jeho osobní život. Sekundárně ale také pracovní, nepohoda se podepíše i na jeho výkonu a působení v kolektivu. Naproti tomu finanční pohoda přináší psychickou stabilitu, která se odráží v lepší soustředěnosti a motivaci k práci.

Navíc pokud se zaměstnanec ocitne v exekuci nebo insolvenci, znamená to pro Vás jako zaměstnavatele spoustu povinností a administrativní zátěž. Problémům je nejlepší předcházet. Ušetřete náklady a čas prevencí a vzdělávejte své zaměstnance v oblasti financí.
Co přinese benefit PAFI zaměstnancům?
Zaměstnanci se díky benefitu v podobě přístupu do aplikace Finanční gramotnost mohou pravidelně vzdělávat v oblasti financí a rozšiřovat si obzory. Ušetří tak spoustu času vyhledáváním podobných informací jinde. Díky podrobnému zpracování FAQ budou mít po ruce vždy odpověď na to, co je právě zajímá. Pokud řešení nenajdou, domluví si osobní, online či telefonickou schůzku s jedním z našich finančních profesionálů.

Budou mít také neustále po ruce aplikaci se zajímavými články, přehledem příspěvků zdravotních pojišťoven, díky nimž mohou ušetřit, kalkulačku čisté/hrubé mzdy i úroků.
Jak komunikovat firemní benefity zaměstnancům?
Řadě finančních krizí v podobě exekuce či insolvence by šlo předejít včasným řešením. Lidé se o problémech spojených s finanční situací stydí či bojí mluvit. Často je nenapadne, že i vy jako zaměstnavatel jim můžete pomoci například zálohou ze mzdy nebo dokonce bezúročnou půjčkou. V obou případech nejde o Vaši zákonnou povinnost, ale benefit. Proto je dobré ho přímo komunikovat spolu s pravidly jeho uplatnění. A právě s tím Vám v rámci služby pomůžeme.
Můžu kontrolovat, jestli zaměstnanci službu využívají?
Ano. K dispozici budete mít přehled využívaných služeb. Najdete tu například frekvenci přihlášení do aplikace, počet přehrání videokurzu nebo čerpání bonusů v podobě konzultací s finančními poradci.
Vyberte balíček
Už jste jen krůček od parádního benefitu pro Vaše zaměstnance
Zaměstnancům zajistíte:
 • Videokurz finanční gramotnosti
 • Přehled o světě financí
 • Konzultace s poradci
 • Finanční a právní poradnu
 • Finanční kalkulačky
 • Exekuční a insolvenční poradenství
 • EUCS osobní likvidátor
 • Rychlá finanční poradna
 • Rychlá právní poradna
 • Finanční poradce na telefonu
 • Rozšířené možnosti kalkulaček
 • Propagace firemních benefitů
Velikost firmy
O jaký balíček máte zájem?
Kontaktní údaje
Odesláním stvrzujete, že jste se seznámili s našimi Podmínkami